Posta Juaj
Posta Juaj eshte nje rubrike e hapur ku secili prej vizitoreve te faqes mund te postoje nje artikull rreth Nivices.Materiali do te lexohet nga administratori dhe ne qofte se ai nuk permban abuzime ,do te shfaqet ne kete rubrike.

Nivica Ime
Olti Cako | 2008-12-31 08:29:22

Olti Cako djali i Rakip Cako dhe nipi i Muho Cako nga NIVICA. Me pelqen te shkoje ne Nivice se eshte nje vend i bukur se eshte vendlindja e babait tim. Per fshatin tim kame degjuar shume gjera te bukura prandaj jame krenar qe ja... -artikulli i plote-

 

urim
shefi bresho | 2008-12-30 14:12:44

Ne emer te kryesise se shoqates"NIVICA", dega Durres, ju urojme gezuar vitin e ri 2009, te gjithe bashkefshatareve tane ,kudo qe banojne e jetojne. Nivicen e kemi te lashte, me tradita dhe histori. Ajo si zonje e rende, rreze Ken... -artikulli i plote-

 

Shqetesim jo vetem i Faik Cekes
Faaik Ceka | 2008-12-29 17:37:46

Nje cange ju zgjuan nga gjumi Degjohet poshte nga lumi, Dy vjet shoqata Nivica, Asnje numur Kendrevica. U duk si me vrull fillimi Nuk ju pa as flak as tymi, C'fare u be dhe c'fare su be, Asnje ze nuk doli me. Kemi s... -artikulli i plote-

 

pershendetje
greta shefi bresho | 2008-12-12 11:28:04

faleminderit qe na krijuat mundesine qe nepermjet kesaj faqeje te lidhemi dhe te bashkepunojme per njohjen e trashegimise dhe vlerave kulturore patriotike te ardhur nga shekujt dhe qe na bejne neve me krenare e me preokupues per ... -artikulli i plote-

 

pershendetje
A rben Runa | 2008-11-26 03:22:14

Te falenderoj per kenaqesine qe na dhe me kete faqe edhe pse eshte ne fillimet e saj. Ngado qe te vemi nje cope Nivice e kemi me vete gjithnje me te mirat e te keqijat e saj dhe kjo faqe sot mi rikujtoi shume gjera qe mendoja se... -artikulli i plote-

 

mall
alb.nik.ceka | 2008-11-22 11:31:41

edhe pse atje s'linda, edhe pse atje su rita,deri me sot malli per nivicen su shua. pak e pashe une e shume pak vajza ime , mezi presim atje te vime. . . albina irfan ceka. -artikulli i plote-

 

 

 

Titulli:
shkruani titullin
Emri juaj:
shkruani emrin tuaj
Emaili juaj:
email i pasakte
Permbajtja:
permbajtja nuk mund te jete bosh

 

Shkarkoni Flash Player per te pare kete animacion.